ReklamaLoading


Ar kada nors pagalvojote kiek daug kainuoja paprasta „Google" paieškos sistemoje aukšta pozicija? Kaina svyruoja nuo 2000 iki 3000 litų per metus už paprasta SEO matomumą jų paieškoje.

Google search, Google, Google searchbar

Todėl norėtume pasiūlyti, tiesiog nemokant didelių sumų pasiekti tinkamą rezultatą. Jei nežinote kaip - trumpai apšviesime.

„Google" paieškos sistema palaiko „GoogleBOT", tai yra varikliukas kuris kas 2-5 dienas apsilanko jūsų svetainėje. Sistema automatiškai nustato svetaines svarbą ir taip sureguliuoja, kokioje „Google" pozicijoje turi stovėti jūsų svetainė.

Svetainės svarba nustatoma pagal svetaines reitingą. Kitaip tariant atgalines nuorodas į jūsų svetainę. Iš esmės, visą procesą kontroliuoja „Google" sukurti nuorodų analizavimo algoritmai. Kuo daugiau nuorodų veda pas jus - tuo jus esate matomesni „Google" sistemoje.

DraugaiSiūlome keistis paprastomis nuorodomis „Draugų" ar kitose skiltyse. Nesvarbu kur jos stovės, bus gerai matomos ar ne. Tokia reklama pritrauks lankytojus ir tiesiog suvilios „Google" sistemą.

Jei turite klausimų ar susidomėjote šiuo svetainių populiarinimo būdų, maloniai prašome kreiptis el.paštu isparduoda@gmail.com (pasikeitė el. paštas, atsiprašome už nepatogumus).