Šv. Kalėdų stebuklas - gerumo akcija!

2009.11.26

Lietuvoje gyvena daugybė skurstančių vaikų, pas kuriuos Šv. Kalėdos šiemet ateis tuščiomis. Tikriausiai Jūs ir patys tai žinote, bet stengiatės negalvoti, juk pakeisti nieko negalite... Netiesa – galite! Ir visiškai paprastai. Padovanokite žaisliuką bent vienam vaikiukui! Sakote, pačių piniginėje švilpauja vėjai? Užverkite ją – Jums jos neprireiks.

„IKI“ skelbia internetinę gerumo akciją ir kviečia joje dalyvauti visus, kam tai rūpi. Pinigų yra – reikia juos panaudoti. Kaip?

Per šias Šv. Kalėdas kviečiame Jus neatveriant piniginės padėti skurdžiau gyvenantiems Lietuvos vaikams. Iki gruodžio pabaigos lankykitės daugybėje Lietuvos svetainių ir spauskite juose esančius akcijos skydelius. Už kiekvieną paspaudimą maisto prekybos tinklas „IKI“ kalėdinėms vaikų dovanėlėms skirs po 5 centus.

Specialus akcijos skydelis – tai pinigų mygtukas, kurį paspaudus akcijos sąskaita automatiškai papildoma 5 centais. Surinkus pakankamą sumą, bus perkami žaisliukai, kuriuos per Šv. Kalėdas išdalinsime sunkiau besiverčiančių šeimų vaikams.

Turite savo blog‘ą ar svetainę? Įsikelkite akcijos skydelį ir prisidėkite prie gero darbo. Prisidėti prie Kalėdinės gerumo akcijos galite įkėlę akcijos skydelį į savo blogą ar svetainę. Skydelio kodas: <script src="http://www.kaledustebuklas.lt/code.php?uid=2316" type="text/javascript"></script>